جزییات خبر

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان؛

متن پیام تبریک روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

متن پیام تبریک روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان
(یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۴۸

روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در متنی حلول ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه نور تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.
ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو عبادت خالصانه و روزه داری حقیقی دست یافتنی است. ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌ داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد . تا در پرتو خورشید درخشان این ماه ، سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش یابد و غفلت‌ها زدوده ‌شود و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت گردد و این از جمله برکات ماه نزول قرآن است.
تلاوت قرآن زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می‌سازد که این نیز از برکات ماه مهمانی خداوند است.
خودسازی در فرهنگ اهل بیت علیهم‌السلام براساس بایدها و نبایدهای قرآن و سنت، مصداق خودسازی اسلامی و الهی است و روایات مکرری یادآوری کرده است که روزه‌داری، فقط به دستگاه گوارش و خوردن و آشامیدن مربوط نیست، بلکه مهم کنترل انسان بر نفس اماره و مراقبت از روح انسان است. امیدواریم برآن باشیم در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه شریف رمضان غافل نشویم
حال که ما در شرکت مجتمع گازپارس جنوبی قرعه فال روزگارمان با خدمت به هموطنان عزیزمان رقم خورده است امیدواریم امسال به درستی گنجینه معرفتمان را از گوهرهای بی شمار برکات ماه مبارک رمضان برای خدمتی صادقانه به کشورعزیزمان پر کنیم.
حلول ماه پرفیض صیام و ماه پاکی و روشنی ، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه ، رمضان المبارک را به همه مومنان و و روزه داران از جمله شما همکاران خدوم شرکت مجتمع گازپارس جنوبی تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از درگاه احدیت برای همه شما قبولی طاعات و فرصت جستن بندگی خاضعانه را خواستاریم.

والسلام علی عبادی اله الصالحین
التماس دعا
روابط عمومی
مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید