جزییات خبر

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، با سرپرست مدیریت پالایشگاه اول و روسای واحد ها با استقبال کارگران و کارمندان پالایشگاه اول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ در این مراسم که باحضور مهرداد عبدی سرپرست مدیریت پالایشگاه اول و روسای واحد ها برگزار گردید
مهندس مهرداد عبدی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به کارگران و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کارگران پالایشگاه اول گفت: این دیدار فرصتی مناسب برای بیان دقیق نیازها و مشکلات این قشر زحمت کش می باشد و تصریح کرد: کارگران از زحمتکش ترین و پرتلاش ترین اقشار جامعه هستند که با وجود سختی و دشواری کار همواره با سخت کوشی و تلاش شبانه روزی در راستای ارائه خدمات به میهن عزیز حرکت می‌کنند.
عبدی در ادامه افزود: حضور ما در این روز در جمع کارگران زحمت کش پالایشگاه اول نیز به این معنی نیست که در سایر مواقع به فکر مشکلات این عزیزان نباشیم و همواره پیگیر چگونگی برآورده شدن نیازها و حقوق کارگران زحمت کش هستیم.
از دیگر موارد قابل ذکر در این نشست صمیمی که با استقبال بسیار خوب کارکنان و کارگران مواجه شد، کارگران سوالات خود را بصورت حضوری مطرح و پاسخ های مناسب در هر بخش توسط مدیریت و روسای واحد ها ارائه شد و در بعضی موارد نیز توسط مدیریت جهت پیگیری بعدی مساعدت گردید.
شایان ذکر است، در پایان مراسم به کارگران منتخب تلاشگر و برندگان مسابقه ورزشی ویژه روز کار و کارگر جوایز نفیسی اهداء شد.

1
1

مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۲۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید