جزییات خبر

برگزاری چهارمین رزمایش واکنش در شرایط اضطراری در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

بر اساس برنامه‌های از قبل تعیین شده چهارمین رزمایش واکنش در شرایط اضطراری در سطح ERC در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ این رزمایش در جهت کاهش پیامد حوادث در حفظ شاخص‌های جهانی ایمنی واکنش درشرایط اضطراری و با سناریو آتش سوزی بر روی خط Up streamلاین کاندنسیت ورودی واحد Odorantبرگزار گردید، کلیه‌ی مراحل به خوبی و با موفقیت به انجام رسید.

سرپرست HSE پالایشگاه اعلام نمود: این رزمایش با هدف آشنائی نفرات با خطرات موجود، ارتقای سطح آمادگی کلیه واحدهای عملیاتی و پشتیبانی و آمادگی تیم‌های واکنش در شرایط اضطراری،ارزیابی توان گروه‌های عملیاتی درگیر در حادثه و شناسایی نقاط قوت و ضعف و صدوراقدامات اصلاحی لازم، در یک کارگروه تخصصی طرح‌ریزی و انجام گرفته است.

شاهسونی عنوان کرد: کلیه‌ی واحدهای عملیاتی و پشتیبانی پالایشگاه اول از جمله آتش‌نشانی، ایمنی، حراست، کلینیک و بهره‌برداری در تمام بخش‌ها در این رزمایش حضور داشته‌ و آمادگی خود را برای روبرو شدن با شرایط اضطراری واقعی مورد سنجش قرار دادند.در ضمن تیم کمکی آتش‌نشانی از پالایشگاه چهارم در کمک رسانی به پالایشگاه اول، نقش خود را به عنوان پالایشگاه‌ معین، به خوبی ایفا نمودند.

در این رزمایش عملکرد اعضای هسته مقابله با شرایط اضطراری پالایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت و
پس از پایان مانور اعضای هسته مقابله با شرایط اضطراری پالایشگاه به همراه رئیس پدافند غیر عامل و مدیریت بحران مجتمع از محل برگزاری مانور بازدید و در جلسه‌ای که به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت مانور پرداخته می شود شرکت نمودند.

1
1
1
مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷) ۰۹:۴۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید