جزییات خبر

با صرف هزار و 200 نفر ساعت کار؛

اجرایی عملیات خط لوله انتقال اسید از محل ذخیره سازی به واحد 127 پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی

اجرای عملیات خط لوله انتقال اسید از محل ذخیره سازی به واحد 127 پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی با تلاش شبانه روزی متخصصان و کارکنان با موفقیت به سرانجام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، عملیات اجرایی خط انتقال اسید به واحد 127 پالایشگاه نهم پارس جنوبی با موفقیت به پایان رسید.

سید پیام سجادی با اعلام این خبر گفت: هدف از راه اندازی این لاین، انتقال اسید سولفوریک خالص از محل ذخیره سازی اسید (واحد129) به واحد 127 می باشد.

وی با بیان اینکه کارگاه مرکزی پالایشگاه نهم مسئولیت اجرای لوله کشی (Piping) برعهده داشته است اظهار داشت: در گذشته اسید به صورت بشکه یا تانکر به واحد 127 حمل می شد که علاوه بر پایین بودن ظرفیت مخازن، پتانسیل خطر بسیار زیادی داشت و جزء انومالی های دسته اول به شمار می رفت.

رئیس کارگاه مرکزی پالایشگاه نهم افزود: خوشبختانه با صرف 1200 نفر ساعت، کار سفارش گذاری متریال، آماده سازی در کارگاه، جوشکاری شد و در نهایت تنش زدایی به اتمام رسید.

وی خاطر نشان کرد: همکاری و کار تیمی کارگاه مرکزی با گروه های تعمیرات تجهیزات ثابت، بازرسی فنی و واحد مهندسی منجر به کاهش زمان انجام این پروژه گردید که جا دارد از تمامی گروه های درگیر کمال تشکر نمائیم.

1
1


مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۲۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید