جزییات خبر

همسو با شناسایی نقاط قوت و موانع اثربخشی تعمیرات اساسی

نشست ارزیابی تعمیرات اساسی سال97 پلایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

نشست ارزیابی تعمیرات اساسی سال97 پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی و ارائه راهکار برای تعمیرات اساسی سال آینده همسو با شناسایی نقاط قوت و موانع اثربخشی تعمیرات اساسی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی، نشست ارزیابی تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم با حضور مدیران و کارکنان این پالایشگاه و رئیس بازرسی فنی ستاد برگزار شد.

رییس تعمیرات پالایشگاه ششم مجتمع گفت: در عصری که تحولات پیوسته به وقوع می پیوندند، باید متناسب و همگام با تغییرات، از نگرش‌های نوین علمی در حوزه های مختلف مدیریتی استفاده کرد.

این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر افزایش ضریب اطمینان و لزوم آمادگی در برخورد با تغییرات و چالش‌ها اظهار داشت: نگهداری و تعمیرات دو مفهوم اساسی در سازمان‌ها تولیدی و مراکز صنعتی است که تحقق و اعمال آنها موجب افزایش کیفیت و بهره‌وری و کاهش چشم‌گیر هزینه‌های تولید خواهد شد.

وی با اشاره به رویکردهای نوین علمی در زمینه نگهداری و تعمیرات در پالایشگاه‌ها و مراکز صنعتی افزود: تولید پایدار از طریق بهسازی تجهیزات و تاسیسات پالایشگاه و روان سازی و بهبود فرایندهای حوزه تعمیرات، امکان پذیر است.

رییس تعمیرات پالایشگاه ششم به عملکرد واحد بازرسی فنی پالایشگاه اشاره کرد و گفت: تمامی موانع و ایرادات ذکر شده در گزارش بازرس فنی از قبیل خوردگی، تاول زدگی، گرفتگی خطوط، قطعات معیوب و غیره مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد واحدهای مرتبط به منظور رفع مشکلات اقدام و همچنین این موارد در تعمیرات اساسی سال آینده مدنظر قرار گیرد.

وی در پایان عنوان داشت: تجهیزات و نیروی انسانی نقش مهمی در افزایش بهره وری و تولید دارند بنابراین ما باید برای حفظ روند تولید در بالاترین سطح از نظر کمیت و کیفیت، مسئله نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و برنامه ریزی شده را مورد توجه قرار دهیم.

مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید