جزییات خبر

همسو با ایمنی و تحلیل آسان و رفع سریع خطا؛

سیستم کنترل قدرت توزیع برق پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت راه اندازی شد

همسو با ایمنی کارکنان در عملیات سوئیچ زنی و تحلیل آسان و سریع خطاها به منظور جلوگیری از بروز حوادث، سیستم کنترل قدرت توزیع برق پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت راه اندازی و کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ کشتکار، رئیس کارگاه تعمیرات برق پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی در این باره گفت: با تلاش و همت متخصصان و کارکنان سیستم کنترل قدرت توزیع برق پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت راه اندازی شد.

وی عنوان داشت: PDCS یک سیستم کنترل قدرت توزیع یافته‌ای است که همه شبکه برق پالایشگاه در صفحات گرافیکی آن تجمیع شده و دسترسی و کنترل آسان و سریع به تمام نقاط آن وجود دارد.

کشتکار با اشاره به وسعت پالایشگاه ششم و گستردگی تجهیزات آن افزود: لازم است سیستم کنترلی وجود داشته باشد که بتوان از طریق آن، بصورت کاملا ایمن و با قابلیت اطمینان بالا،به همه بخش‌های شبکه برق دسترسی پیدا کرد.

رئیس کارگاه تعمیرات برق پالایشگاه ششم در ادامه با اشاره به اهمیتسیستم کنترل قدرت توزیع برق PDCS)) گفت: از مزایای بسیار مهم این سیستم تسهیل در عملیات سوئیچ زنی کلیدها از اتاق کنترل و تجمیع شبکه برق در صفحات گرافیکی و دسترسی آسان و سریع به تمام نقاط شبکه است.

وی در ادامه عنوان کرد: به ابتکار کاشناسان تعمیرات برق پالایشگاه ششم، برنامه‌ریزی، راه‌اندای و اجرای لاجیک Re-Energizing نیز با موفقیت انجام شد.

رئیس کارگاه تعمیرات برق پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به هدف استقرار این سیستم، تصریح کرد: از دیگر اهداف کلی راه‌اندازی این سیستم، ایمنی افراد در عملیات سوئیچ زنی و تحلیل آسان و سریع خطاها به منظور جلوگیری از بروز حوادث مشابه است.

کشتکار در پایان گفت: امیدواریم با تلاش جمعی متخصصان و کارکنان پالایشگاه ششم، گامی بزرگ همسو با تولید پایدار در فصل سرد سال برداریم .


مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷) ۰۹:۴۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید