جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج بیان کرد:

فرهنگ والای بسیج برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام است

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: بسیج فرهنگی بسیار غنی ، برگرفته از تعالیم و آموزه های بنیادین و اساسی دین مبین اسلام می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، هادی هاشم زاده فرهنگ، در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور سردار عروج، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان عسلویه سرهنگ حسن زاده و حجت السلام والمسلمین حسینی امام جمعه موقت شهرستان عسلویه برگزار گردید گفت: تقارن هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و هفته ی بسیج دارای مفهوم و معانی بسیار بزرگ و عمیقی می باشد.

وی در ادامه عنوان داشت: بسیج فرهنگی است بسیار غنی، برگرفته از آموزهای بسیار بنیادین و اساسی دین مبین اسلام و شروع بسیج به فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) یکی از برکات بزرگ این انقلاب است.

به گفته ی فرهنگ، عزت و سربلندی امروز کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت تعالیم و افکار بلند حضرت امام خمینی رحمت الله علیه می باشد.

وی در ادامه به دور اندیشی حضرت امام خمینی در سالهای آغازین انقلاب اسلامی اشاره نمود و عنوان داشت: به یاد داریم که در سال های شروع انقلاب اسلامی که کشور شاهد مشکلات متعددی بود، با پیش بینی ها و بلند نظری امام خمینی (ره) و تشکیل بسیج مردمی، مهیای ورود به عرصه و قله های مرتفع در تمام حوزه ها شد و اکنون شاهد آن هستیم که کشور از امواج بزرگ به برکت همین ظرفیت ها عبور کرده و روز به روز شاهد شکوفایی آن هستیم.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز بسیج زبانزد عام و خاص است و ما شاهد بودیم که هشت سال دفاع مقدس به برکت همین بسیج و رشادت ها و جانفشانی بسیجیان با عزت مندی و سرافرازی به پایان جنگ تحمیلی رسیدیم و از خاک و ناموس کشور دفاع کردیم.

وی گفت: اکنون مدیران و کارکنان پرتلاش مجتمع با بهره مندی از تفکر بسیجی در عرصه ی اقتصادی کشور توفیق خدمت گزاری را دارند و افتخار می کنیم که در جایگاهی قرار گرفته ایم که ماحصل خدمت شبانه روزی اکنون در اختیار تمامی آحاد جامعه می باشد و بیش از 80 درصد مردم از آن بهره مند هستند.


1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷) ۰۷:۳۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید