جزییات خبر

برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های استفاده صحیح از فضای مجازی در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی روش‌های استفاده صحیح از فضای مجازی در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی

کارگاه آموزشی راه‌های استفاده صحیح از فضایی مجازی و آشنایی با مخاطرات آن با حضور کارکنان پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن آموزش این پالایشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، دوره‌ی آموزشی روش‌های استفاده صحیح از فضای مجازی با همکاری واحد آموزش و پایگاه بسیج امام حسین علیه‌السلام پالایشگاه سوم برگزار گردید.

دکتر حسینی یگانه به عنوان مربی در این دوره آموزشی خاطرنشان کرد: استفاده صحیح و هدفمند از فضای مجازی، یکی از مهمترین شاخه‌های پدافند غیرعامل محسوب می‌شود.

حسینی یگانه در ادامه گفت: تطبیق آموزش‌های اساسی با استفاده صحیح از این ابزار می‌تواند مواردی از قبیل آسیب‌پذیری در ‌جامعه را کاهش دهد.

وی خاطرنشان کرد: هر فرد با داشتن دانش اطلاعاتی لازم و مناسب در مورد فناوری جدید در بین عموم مردم خود، یکی از مهمترین عوامل موثر در دارا بودن فرهنگ درست برای استفاده از این فناوری می باشد.

یگانه با بیان مهمترین موارد و اثرات مخرب فضای مجازی افزود: بی توجهی و در دست نداشتن کنترل خود در فضایی مجازی پیامدهای همچون اتلاف وقت ، پرداخت هزینه اضافی، ایجاد انحرافات اخلاقی و فکری و اثرات مخربی بدنبال خواهد داشت.

دکتر حسینی یگانه در پایان عنوان داشت: خانواده و جوانان با افزایش آگاهی و بصیرت بیشتر با استفاده صحیح از این فضا در جهت پیشرفت خود و کشور گام بردارند.


(شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵) ۱۰:۰۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید