جزییات خبر

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز خبر داد:

با افزایش فرآورش گاز در مجتمع گاز پارس جنوبی تهدید قطع گاز از طرف ترکمنستان جدی نخواهد بود

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: با انجام فعالیت ها و اقدامات بسیار خوبی که در روند فرآورش گاز در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی در حال انجام می باشد خوشبختانه هیچگونه تهدیدی از اقدام قطع گاز از طرف کشور ترکمنستان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، دکتر بهمن‌نیا، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در حاشیه ی بازدید از روند پیشرفت فازهای 20 و 21 پارس جنوبی افزود: با تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی انجام عملیات فرآورش و تولید پایدار، مستمر و ایمن گاز در حال انجام می باشد.

وی با بیان تمهیدات و اقدامات بزرگ در مجتمع گاز پارس جنوبی خاطرنشان کرد: اکنون با مشاهده تمهیدات بسیار مطلوب و انعطاف‌پذیری خوبی که این مجتمع عظیم گازی کشور در تولید گاز از خود نشان داده است موجب شده است که با اطمینان خاطر و با قدرت و جدیت در مذاکرات با کشور ترکمنستان حاضر شویم.

دکتر بهمن نیا در ادامه عنوان داشت: با انجام عملیات دریافت گاز از خط پنجم و انتقال گاز به فاز 19 پارس جنوبی و تغییری که در اتصال خوراک فازهای 20 و 21 به فازهای 17 و 18 محقق شده است و تغییرات گسترده‌ای که در دیگر پالایشگاه‌های این مجتمع انجام شده است، افزایش گاز با تمام توان در حال تولید می‌باشد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: این اقدامات همه نشان از چابکی و کارآمدی سازمان در برخورد با مسائل، مشکلات و چالش‌های تولید گاز در کشور می‌باشد.

دکتر بهمن‌نیا با ابراز امیدواری از این تلاش‌های بسیار شایسته در این مجتمع گازی کشور گفت: امیدواریم نیروهای جوان و کارآمد مجتمع گاز پارس جنوبی در انجام این حرکت عظیم، موجبات سربلندی و عزت کشور را فراهم آورند.

وی در ادامه این بازدید با بیان روند پیشرفت در فازهای 20 و 21 پارس جنوبی خاطرنشان کرد: با مشاهده‌ی اقدامات و برنامه‌های مطلوب‌ ، نیروی انسانی و مدیریت بسیار خوب در فازهای 20 و 21، مشکلات به وجود آمده در بازه زمانی بسیار کوتاه مرتفع خواهد شد.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران گفت: حضور نیروهای فعال مجتمع گاز پارس جنوبی در کنار نیروهای پیمانکاری پروژه‌های در دست ساخت پارس جنوبی بسیار نوید بخش و امیدوار کننده می‌باشد.

خبر سوم
عکس دوم


مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵) ۰۹:۰۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید