جزییات خبر

با کسب مقام نائب قهرمانی ؛

تیم پینگ پنگ مجتمع گاز پارس جنوبی در دهمین دوره المپیاد کارکنان شرکت ملی گاز خوش درخشید

دهمین دوره مسابقات المپیاد کارکنان ( بخش آقایان ) شرکت ملی گاز ایران، به میزبانی استان مازندران در شهر رامسر در رشته‌ی پینگ‌پنگ، با حضور دو تیم الف و ب مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، ابوذر احمدی، هماهنگ کننده هیئت تنیس روی میز مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: مسابقات پینگ‌پنگ المپیاد کارکنان شرکت ملی گاز با حضور 29 تیم از شرکت‌های پالایش گاز، گاز استانی و خطوط انتقال به میزبانی شهر رامسر برگزار شد.

احمدی در ادامه افزود: ورزشکاران پینگ‌پنک باز مجتمع گاز پارس جنوبی در قالب دو تیم الف و ب در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات در قالب 8 گروه و به صورت دوره‌ایی برگزار شد و از هر گروه دو تیم به مرحله‌ی حذفی راه یافتند.

هماهنگ کننده هیئت تنیس روی میز مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان داشت: تیم ب مجتمع با درخشش در مراحل حذفی به دیدار پایانی راه یافت.

وی بر همین اساس گفت: تیم ب مجتمع گاز پارس جنوبی در دیدار پایانی مقابل تیم منطقه پنج قرار گرفت و در یک مسابقه بسیار سخت به مقام نائب قهرمانی رسید.

احمدی در ادامه با اشاره به حضور ورزشکاران مجتمع در مسابقات انفرادی رشته تنیس روی میز دهمین دوره المپیاد کارکنان اظهار داشت: مسابقات انفرادی در رشته‌ی پینگ‌پنگ با حضور 140 ورزشکار برگزار گردید و چهار نفر از ورزشکاران مجتمع از تیم‌های الف و ب به جمع هشت پینگ‌پنگ باز برتر راه یافتند.

وی گفت: در مراحل پایانی علی محمدی از تیم الف به دیدار فینال راه یافت و توانست در مسابقه‌ی پایانی مقام نائب قهرمانی را کسب نماید و علی سروری نیز الف در مسابقات انفرادی توانست مقام سومی نائل آید.

هماهنگ کننده هیئت تنیس روی میز مجتمع با بیان اسامی اعضای تیم نائب قهرمان گفت: آقایان محمد‌رضا منفرد زیارتی، هادی راستین، عماد غلامی آهنگران و ابوذر احمدی به مربیگری میثم جعفری و با سرپرستی سجاد دسترنج در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

ابوذر احمدی، هماهنگ کننده هیئت تنیس روی میز مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان ضمن تشکر از مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی از زحمات آقایان حمید افشاری و علی احمدی در جهت برگزاری و حمایت از ورزشکاران اعزامی به مسابقات دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان تشکر و قدردانی نمود.


مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۱۱:۴۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید