جزییات خبر

مهندس حسنی در آیین آغاز بکار مرکز همیار کارکنان در مجتمع گاز پارس جنوبی:

در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با رویکرد واقع‌بینانه و امیدوارانه گام برمی‌داریم

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفـت: مجتمع عظیم گازی کشور تاکنون اقدامات شایسته‌ای در جهت مسائل آموزشی، فرهنگی، ورزشی انجام داده است و باید با شتاب بیشتری آن را توسعه دهیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین افتتاح مرکز همیار کارکنان (EAP) با اشاره به آیه قرآنی در سوره مائده گفت: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد و یا زنده کند انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.

وی در ادامه افزود: هرگز مسائل مربوط به آسیب‌های اجتماعی را نباید کوچک شمرد و آن را انکارکنیم، بلکه همواره باید با برنامه‌ریزی دقیق آنها را مورد پیگیری قرار دهیم.

حسنی بر همین اساس خاطرنشان کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی همواره در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با رویکرد واقع‌بینانه و امیدوارانه گام برداشته و امیدواریم با ریشه یابی عوامل مختلف ، برنامه‌ریزی و اقدام لازم در راستای پیشگیری پیگیری گردد .

این مقام مسئول با بیان اینکه بیکاری یکی از مهمترین موارد در آسیب‌های اجتماعی می‌باشد گفت: مدیران باید در تمام بخش‌ها زمینه‌ی اشتغال جوانان را فراهم آورده و با تلاش و در سایه همدلی تمام مسئولین کشور بتوانیم آمار بیکاری را کاهش دهیم .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت افتتاح مرکز همیار کارکنان در مجتمع گفت: هماهنگی برون سازمانی ، اختصاص و تجهیز فضای اداری، معرفی کارشناس مربوطه، درخواست سرفصل‌های آموزشی مبتنی بر برنامه، اطلاع‌رسانی در مورد این مرکز در مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شده است.

مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان با اشاره به کلام زیبای امام علی علیه اسلام افزود: مولای متقیان امام علی علیه السلام می‌فرماید، بقای مناصب و دولت‌ها بستگی به برنامه‌ریزی و چاره اندیشی در امور می‌باشد.


(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۱۰:۰۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید