جزییات خبر

با هدف آشنایی با سیستم‌های حفاظتی و امنیتی؛

بازدید حراست مجتمع گاز پارس جنوبی از فرودگاه بین المللی خلیج فارس شهرستان عسلویه

مدیران و کارکنان حراست مجتمع گاز پارس جنوبی، به منظور آشنایی با سیستم‌های حفاظتی و امنیتی، از فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس واقع در شهرستان عسلویه بازدید نمودند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، احمد سملی، رئیس حراست مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: بازدید علمی به منظور آشنایی با سیستم‌های حفاظتی و امنیتی فرودگاه بین المللی خلیج فارس واقع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با هدف شناخت و الگوبرداری (Bench Marking) از این سیستم‌ها در حوزه‌های حفاظتی توسط متخصصان واحد حراست انجام پذیرفت.


ریيس حراست مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان مهمترین هدف از بازدید فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس گفت: مهمترین هدف در این بازدید علمی، شناخت کارشناسان از امکانات و تجهیزات حفاظتی و امنیتی موجود در این فرودگاه می‌‌باشد.

وی بر همین اساس عنوان داشت: مسئولین حراستی پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی در این بازدید ضمن آشنایی با فرآیندها و سیستم‌های نوین حفاظتی استفاده شده در این مجموعه بین‌المللی، نشست‌های تخصصی نیز به منظور تبادل نظر با مسئولین یگان حفاظت فرودگاه محقق گردید.

گفتنی است این بازدید که با همراهی مسئولین حفاظت و مدیر داخلی فرودگاه صورت گرفت،کارشناسان حراست مجتمع با سامانه‌های حفاظت الکترونیک، گیت های بازرسی، گیت های یگان حفاظت و امنیت، برج مراقبت و سایت ایمنی پرواز آشنا شدند. 
مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۰۸:۵۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید