جزییات خبر

با صرفه‌جویی بیش از 550 میلیون ریال؛

عملیات ارتقاء سیستم روشنایی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی پایان یافت

با برنامه‌ریزی دقیق متخصصان و کارشناسان، عملیات ارتقاء سیستم روشنایی محیط پیرامونی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی ؛ اکبر غلامی، رئیس تعمیرات پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملیات ایجاد و ارتقاء سیستم روشنایی جهت افزایش امنیت  فیزیکی محیط پیرامونی پالایشگاه اول با موفقیت به پایان رسید.

  وی در ادامه  افزود : هزینه برآورد شده اولیه این پروژه با احتساب انتخاب پیمانکار بیش از 5.5 میلیارد  ریال در بازه زمانی 10 ماه در پیش‌بینی شده بود، که با همت و تلاش متخصصان و کارکنان این پالایشگاه این مهم با صرفه جویی قابل توجه‌ای کاهش یافت.

 وی بر همین اساس خاطرنشان کرد: با استفاده از پتانسیل واحدهای داخلی پالایشگاه و ایجاد راه‌کارهای صرفه‌جویی و بهینه‌سازی با رعایت استانداردها، این رقم با مبلغ بیش از 550 میلیون ریال در مدت زمان یک ماه، معادل یک دهم قیمت و زمان برآورد اصلی با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

 این مقام مسئول خاطر نشان کرد : این پروژه با صرف 3500 نفر ساعت کار فنی به همراه بیش از 150 ساعت کار تجهیزاتی شامل بیل بکهو،‌ لودر و کرین 10 تن و 25 تن در مدت زمان یک ماه و بحمدالله بدون هیچ گونه حادثه  با موفقیت  اتمام و به  بهره برداری رسید .

 رئیس تعمیرات پالایشگاه اول در پایان از مدیریت پالایشگاه و سایر متخصصان و کارکنان که در این پروژه مهم، همکاری و مساعدت داشتند تشکر و قدر دانی نمود.

دو
یک

(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۰۸:۳۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید