جزییات خبر

با کسب مقام نائب قهرمانی؛

افتخار آفرینی کاروان ورزشی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی حراست های منطقه پارس جنوبی

افتخار آفرینی کاروان ورزشی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در دومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی حراست های منطقه پارس جنوبی

کاروان ورزشی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در دومین دوره المپیاد حراست های منطقه پارس جنوبی که به میزبانی حراست سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار گردید به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، کاروان ورزشی حراست مجتمع که به نمایندگی از شرکت ملی گاز ایران در این دوره از مسابقات شرکت نموده بود با دو مقام قهرمانی تیمی در رشته های شنا و تنیس روی میز، یک مقام دومی در رشته والیبال و یک مقام سومی در رشته آمادگی جسمانی افتخار آفرید.

ورزشکاران حراست مجتمع در مجموع 4 مدال طلا، 1 نقره و 2 برنز پس از کاروان حراست میزبان به مقام قهرمانی دست یافتند .

احمد سملی رئیس حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه افزود: این مسابقات در 6 رشته ورزشی شنا، والیبال، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، تیراندازی و فوتسال و 2 رشته فرهنگی مفاهیم قرآن کریم و مفاهیم نهج البلاغه از تاریخ بیست و هشتم آذرماه لغایت هفتم دی‌ماه به میزبانی حراست منطقه ویژه و با شعار نشاط، معنویت و همدلی در مجتمع ورزشی خلیج نایبند سازمان منطقه ویژه برگزار گردید.

وی در ادامه افزود؛ در مسابقات فرهنگی و در رشته مفاهیم قرآن کریم آقای عبدالهادی پور لشکری از حراست مجتمع گاز پارس جنوبی به مقام سومی این دوره از مسابقات فرهنگی نائل گردید.

سملی در ادامه، ضمن تشکر از پیگیری‌ها و زحمات کمیته امور ورزش حراست به منظور حضور شایسته در این المپیاد، گفت: در ادامه این مسابقات تیم شنا حراست مجتمع گاز پارس جنوبی در 3 رده سنی شرکت نمود.

وی گفت: در پایان مسابقات شنا و در رده سنی زیر 30 سال آقای احسان ابراهیم پور به مقام اول، رده سنی بین 30 تا 40 سال آقای مرتضی جعفری به مقام سوم و رده سنی بالای 40 سال نیز آقای فرشید بهاری به مقام اول دست یافتند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تیم آمادگی جسمانی نیز در سه رده سنی در این مسابقات حضور یافت و در پایان آقای ایمان زوار از تیم حراست مجتمع در رده 30 تا 40 سال به مقام اول دست یافت.

وی در ادامه با بیان این مهم که این دوره از المپیاد نسبت به دوره قبل با حساسیت و هیجان بالایی از طرف تیم های شرکت کننده دنبال می گردید گفت: اقای هادی راستین از ورزشکاران تیم تنیس روی میز حراست مجتمع هم پس از شکست تمامی حریفان قدرتمند خود به مقام اول دست یافت.


رئیس حراست مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تیم والیبال حراست نیز پس از شکست مقتدرانه همه حریفان خود از تیم های پتروشیمی و نفت در دور پایانی به مقام دوم نائل شد.


احمد سملی رئیس حراست مجتمع گاز پارس جنوبی، در پایان ضمن قدردانی از حمایت همه جانبه مدیر عامل و پشتیبانی مدیر منابع انسانی مجتمع خاطرنشان کرد: انجام فعالیت‌های ورزشی و امور فرهنگی در حراست مجتمع در جهت ایجاد محیطی شاداب و بهره‌ور بسیار ضروری و مهم می‌باشد و باید در جهت پیشرفت این امر مهم از همه ظرفیت‌های علمی و ورزشی در این واحد به منظور ارتقاء امنیت و آرامش در راستای تولید پایدار گاز استفاده گردد.

گفتنی است که در این دوره از المپیاد حدود 400 نفر ورزشکار حراستی از تمامی شرکت های مستقر در منطقه پارس جنوبی ( گاز، نفت، پتروشیمی، پایانا ها و نفت وگاز ) حضور داشتند که کاروان ورزشی حراست مجتمع گاز پارس جنوبی به نمایندگی از شرکت ملی گاز صاحب عناوین مختلف قهرمانی گردید.


4
3
2
1

 

مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵) ۰۸:۰۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید