جزییات خبر

با هدف ارتقاء بهره وری و اهتمام ویژه به مشارکت کلیه کارکنان؛

اولین جشنواره نظام مشارکت پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد

اولین جشنواره نظام مشارکت پالایشگاه چهارم در روز سه شنبه 24 اسفند ماه با هدف ارتقاء بهره‌وری و اهتمام ویژه به مشارکت کارکنان در محل سالن اجتماعات پالایشگاه چهارم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در ابتدای مراسم، مهندس سالاری مدیر پالایشگاه چهارم ضمن عرض خیر مقدم به حضار و مدعوین این جشنواره گفت: مدیریت مشارکتی از موثرترین روش های مدیریت و اصلی ترین ابزار آن، نظام پیشنهادات است.


وی در ادامه افزود: پالایشگاه چهارم در راستای اهداف استراتژیک مجتمع و ارتقاء بهره وری توجه و اهتمام ویژه‌ای به مشارکت کلیه کارکنان پالایشگاه داشته و با توسعه این نظام، تقویت مسئولیت پذیری، تعلق سازمانی و رضایت مندی کارکنان را مد نظر داشته است.


در ادامه‌ى این مراسم، سید مهدی موسوی دبیر نظام مشارکت پالایشگاه چهارم ضمن خوش آمد‌گویی به مدعوین ،گزارشی در خصوص عملکرد یک ساله نظام مشارکت پالایشگاه چهارم بیان نمودند.


این مقام مسئول در ادامه توضیحاتی در خصوص مجموعه اقدامات نظیر فعالیت های فرهنگی، آموزشی و انگیزشی که منجر به بهبود عملکرد نظام مشارکت پالایشگاه چهارم نسبت به سال های گذشته گردیده بود ،ارائه نمود.

مصلائی، دبیر محترم نظام مشارکت مجتمع گاز پارس جنوبی نیز در این جشنواره به اهمیت و ضرورت فرهنگ مشارکت در آموزه های دینی و علمی اشاره داشت و افزود: ساده و روان بودن فرآیند نظام پیشنهادها، وجود بستر مناسب برای حضور کلیه کارکنان در فرآیند نظام پیشنهاد و نیز در خدمت بودن نظام پیشنهادها درجهت تحقق هر چه بهتر اهداف و استراتژی های سازمان را از ویژگی های یک سیستم پیشنهادهای موفق می‌‌باشد.

وی در ادامه بر لزوم ترویج فرهنگ پرسش گری و برگزاری دوره ها و آموزش تکنیک‌ها ی پرسش‌گری برای کارکنان به منظور افزایش مهارت در یافتن مشکلات و تبدیل آنها به مسئله و یافتن راه حل های مناسب تاکید نمود.


این مقام مسئول در پایان از حمایت‌های مدیر عامل مجتمع و تلاش مدیران پالایشگاه‌ها، و دبیران محترم نظام مشارکت پالایشگاه ها تقدیر و تشکر نمود.


گفتنی است در پایان مراسم از برترین های نظام مشارکت پالایشگاه چهارم در سال های 94 و 95 با تقدیم تندیس یادبود و اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد.

چهخارم
سوم
دوم
خبر
مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵) ۱۷:۲۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید