جزییات خبر

مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی؛

فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را به بزرگترین خانواده مجتمع گازی کشور تبریک گفت

مهندس حسنی، مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی در پیامی فرا رسیدن سال جدید و ایام خجسته‌ى عید نوروز را به بزرگترین خانواده مجتمع گازی کشور تبریک گفت.

مهندس حسنی، مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی در پیامی فرا رسیدن سال جدید و ایام خجسته‌ى عید نوروز را به بزرگترین خانواده مجتمع گازی کشور تبریک گفت.

متن تبریک مدیر عامل بدین شرح است.

به نام خداوند جان و خرد
یا مقلب القلوب و الابصـار یا مـدبـر اللیـل و النـهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال


سلام و درود خدا و رسولش بر شما همکاران عزیز و ارجمند
درود بر شما که با تلاش بى وقفه و خستگى ناپذیر در شرکت خوشنام و بلند آوازه مجتمع گاز پارس جنوبى مایه غرور و سربلندى هر ایرانى هستید. درسالى که گذشت، منشأ تحولات، توسعه و بهره ورى ارزشمند و چشمگیرى درعرصه خلاقیت و تولید بودید، به عهد ارزشمند خود وفا کردید و با نمایش دانایى ، توانایى و پایمردى ، بخشی از آرزوهاى شیرین صنعت گاز را تحقق بخشیدید و دستان کیمیاگرتان هر روز پنجره تازه اى بر بوستان کامیابی ها گشود. به خاطر داشته باشید که خانواده و همسران شما از جمله بازیگران شکیباى این راه سخت بوده و نقشى شایسته و قابل تحسین ایفا نموده اند.
همکاران گرامى و ارزشمند
عید، خبرخوش و لطف هستى بخش است. عید پیام مهر و سبز‌ى و دگرگونى حال است. اینک بهار پرنقش و نگار، با گام هاى آهسته میهمان طبیعت افسونگر مى شود و نوزایى و شکوفایى از راه مى رسد و نهال امید جوانه مى زند. اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) منظومه مهر و منبع همه نیکی ها و کوثر هدایت، این خجسته عید نوروز را به یکایک شما سروران و خانواده های صبور و محترمتان تهنیت و شادباش مى گویم و سالى خوش همراه با سلامتى و موفقیت از درگاه احدیت برایتان آرزو مى نمایم. شاد و سربلند باشید .مسعود حسنى
مدیر عامل

مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵) ۱۷:۱۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید