جزییات خبر

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی پالایشگاه سوم؛

استمرار اهمیت تولید پایدار گاز یکی از مضامین مهم مجتمع عظیم گازی کشور است

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی پالایشگاه سوم گفت: پایداری در استمرار تولید گاز و رونق اقتصادی کشور یکی از مؤلفه‌‌های مهم در بزرگترین مجتمع گازی کشور می‌‌‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در آیین افتتاح پروژه‌های مهم عمرانی در جمع متخصصان و کارکنان پرتلاش فازهای 4و 5 گفت: در راستای تولید گاز و رونق چرخه‌ی اقتصادی کشور، مجتمع گازی کشور با تامین بیش از 63 درصد گاز کشور توانسته است موجبات رفاه و آسایش هم‌وطنان عزیز کشور را فراهم نماید.

وی در ادامه گفت:امیدواریم در سال جدید با همت و تلاش متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی بتوانیم گام‌های بزرگی در جهت پیشرفت اقتصاد کشور برداریم.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه با بیان تکریم و کرامت کارکنان مجتمع خاطرنشان کرد: در راستای تکریم و منزلت کارکنان بخصوص در مورد فضای کار و فعالیت آنان، تمام تلاش را باید به کار گرفت و بهترین محیط را فراهم نماییم.

مهندس حسنی بر همین اساس ادامه داد: باید فضای نیروهای کار رسمی و پیمانکاری را در تمامی پالایشگاه‌ها با بهترین کیفیت و امکانات مهیا سازیم.

این مقام مسئول با تبیین جایگاه شامخ کارکنان پایتخت گازی کشور یادآور شد: تکریم سرمایه های انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از اولویت‌های راهبردی مجتمع گازی پارس جنوبی می‌باشد.
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اهمیت و گسترش فضای سبز و علیرغم محدودیت‌های موجود در پالایشگاه‌ها عنوان داشت: فضای سبز در محیط پالایشگاه‌ها باید گسترش پیدا کند و هرگونه ابزار، امکانات و تجهیزات در جهت گسترش فضای سبز باید به کار گرفته شود.

مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵) ۱۵:۱۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید