جزییات خبر

در آخرین روزهای سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل؛

افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی انجام شد

در روزهای پایانی سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، پروژه های عمرانی متعددی در پالایشگاه سوم با مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی، مدیریت پالایشگاه سوم و جمعی از مدیران ستادی و سایر پالایشگاه‌ها افتتاح و آماده بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در این مراسم مسعود حسنی، مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، با تبریک افتتاح پروژه‌های عمرانی واحد منابع انسانی تاکید نمود: تکریم سرمایه های انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از اولویت‌های راهبردی مجتمع گازی پارس جنوبی می‌باشد.


حسنی در ادامه گفت: با احداث و بهسازی ساختمانهای ایمن و توسعه فضای سبز در محیط های کاری در تمامی پالایشگاه‌ها می‌توان گامی موثر در این مسیر برداشت و تعلق سازمانی با تکریم پرسنل پرتلاش مجموعه گاز پارس جنوبی روز بروز بیشتر خواهد شد.


محمد شفیع موذنی، سرپرست مدیریت پالایشگاه سوم در ادامه‌ی مراسم افتتاح پروژه های عمرانی اظهار کرد : پالایشگاه سوم در زمینه طرحهای توسعه ای عمرانی از فعالترین پالایشگاهها در سطح مجتمع گاز پارس جنوبی محسوب میگردد.


وی در ادامه عنوان داشت: پروژه‌های حاضر، ماحاصل تلاش و برنامه ریزی‌های مدون واحدهای مختلف از جمله مهندسی عمومی و منایع انسانی در سالهای گذشته بوده که امروز به ثمر نشسته است.سرپرست مدیریت پالایشگاه سوم با بیان مهمترین پروژ‌های عمرانی پالایشگاه سوم خاطرنشان کرد: از جمله این پروژه ها ،افتتاح طرح توسعه ساختمان تکریم ارباب رجوع درب ورودی 18 پالایشگاه سوم اشاره کرد با مبلغ 2 میلیارد ریال طی 4 ماه به همت واحد مهندسی عمومی و مستغلات پالایشگاه اجراء و جهت بهره برداری به واحد حراست تحویل گردید.

گفتنی است، با افتتاح این پروژه فضای مناسبی برای میهمانان و اربابان رجوع پالایشگاه سوم ایجاد گردید.


وی در ادامه گفت: پروژه ساختمان کنترل کیفیت پالایشگاه سوم نیز با زیر بنای 300 متر مربع با 8 دفتر اداری و یک سالن با کاربری چندگانه نیز آماده و جهت بهره برداری به واحد منابع انسانی پالایشگاه سوم تحویل گردید.


موذنی افزود: پروژه مذکور طی 14 ماه و با مبلغ 8 میلیارد 500 میلیون ریال و با نظارت واحد مهندسی عمومی به انجام رسیده است.


این مقام مسئول خاطرنشان کرد: جهت صرفه جویی هرچه بیشتر اقتصادی و همچنین ارتقای سطح ایمنی در سطح پالایشگاه سوم ، پروژه گاز رسانی به آشپزخانه رستوران نیز طی 6 ماه انجام و به مرحله بهره برداری رسید.


وی تصریح کرد: تا پیش از اجرای این طرح، سوخت مصرفی آشپزخانه صنعتی گاز مایع بوده که با اجرای این پروژه به گاز طبیعی تولیدی پالایشگاه تغییر کرد و علاوه بر ایمنی بالاتر عملا صرفه جویی سالانه یک میلیارد ریالی را نیز برای پالایشگاه سوم در پی داشته است.


همزمان با افتتاح پروژه های مذکور، دو طرح توسعه آشپزخانه صنعتی و محوطه سازی فضای سبز روبروی اتاق کنترل مرکری پالایشگاه سوم نیز به دست مهندس حسنی کلنگ زنی شد و عملیات اجرای آنها آغاز گردید.


محمد شفیع موذنی، سرپرست مدیریت پالایشگاه سوم گفت: پروژه آشپزخانه صنعتی جهت احداث آشپزخانه مدرن و صنعتی مجهز به سردخانه در کنار رستوران تعریف گردید که با زیر بنای 200 متر مربع عملا تمامی نیازهای رستوران پالایشگاه را در سالهای آینده تامین و پشتیبانی خواهد کرد.

چهارم
سه
دو
یک
اصلی


مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵) ۱۵:۰۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید