جزییات خبر

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران؛

عملکرد مجتمع گاز پارس جنوبی شایسته تقدیر است

عملکرد بسیار خوب متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی شایسته تقدیر است

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی, حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پنجمین نشست مدیران کل دفاتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات که روز گذشته در مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد، به بخشی از عملکرد این شرکت اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این شرکت به ‌وسیله 300 هزار کیلومتر شبکه گاز، 30 هزار کیلومتر خطوط انتقال گاز فشار قوی و 70 ایستگاه تقویت فشار گاز که هر کدام بیش از پنج توربو کمپرسور دارند در کشور به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

وی ادامه داد: متخصصان و کارکنان مجتمع عظیم گازی پارس جنوبی در بارندگی‌ها و شرایط بحرانی اخیر نیز از این آزمون سربلند بیرون آمدند و توانستند 3 شبانه روز این بحران را در حالی که آب تا نیمه اتاق‌های کنترل هم رسیده بود، کنترل کنند و این رشادت شایسته تقدیر است و انتظار داشتیم این تلاش‌ها در آن شرایط بحرانی به طور شایسته محقق شده و بازتاب ویژه داشته باشد.

عراقی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای پروژه‌های بزرگ توسط شرکت ملی گاز ایران اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه‌های بزرگ و تاب‌آوری جز مهمترین وظایف ما است. در سال 94 و 95 پروژه‌ها و کارهایی که در شرکت ملی گاز انجام شده است، برای پایداری شبکه گاز به انجام رسیده و توانست این شبکه را به خوبی نگهداری نماید.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران افزود: یکی از پروژه‌های مهم شرکت ملی گاز ایران، پروژه خط ششم سراسری بود که به بهره‌برداری رسید و این پروژه برای غرب کشور حیاتی بود. علاوه بر این بزرگترین پروژه‌ای که در سال جاری محقق شد، رساندن گاز به زاهدان بود که محقق شد و این موضوع سبب خوشحالی مردم این منطقه نیز شد.

وی تصریح کرد: گاز همواره محور توسعه، عمران و آبادانی است و اگر گاز را به چابهار نرسانیم، به‌طور یقین این شهر از رونق خواهد ایستاد. بنابراین اگر کارکنان شرکت ملی گاز شبانه‌روز هم برای کشور تلاش کنند و گام بردارند، باز هم کم است.

عراقی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شرکت ملی گاز همواره در جهت ارز آوری، توسعه و ایجاد فضای(بازار) بین‌المللی برای کشور همگام با دولت بوده و خواهد بود.

وی همچنین در پایان تصریح کرد: شرکت ملی گاز یک مجموعه بسیار مهم و حیاتی برای کشور است و یکی از وظایف مهم آن حفظ و نگهداری تاسیات گازی کشور مانند پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی است.

مجتمع گاز پارس جنوبی
(چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵) ۱۲:۳۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید