جزییات خبر

راهپیمایی 22 بهمن عرصه‌ی حضور همدلانه‌ی مردم؛

حضور مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان‌های عسلویه، جم و کنگان

جمع کثیری از مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی دوشادوش مردم شهرستان عسلویه، جم و کنگان در راهپیمایی چهلمین جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در راهپیمایی شکوهمند چهلمین بهار آزادی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان‌های عسلویه، جم و کنگان، مدیران و کارکنان پرتلاش بزرگترین مجتمع گازی کشور، شرکت‌های نفت و گاز منطقه، مسئولین دولتی و امام جماعات شهرستان در کنار مردم، یاد و خاطره‌ی 22 بهمن سال 57 و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران را زنده نمودند.

مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با عزمی راسخ با حضوری گسترده و برای تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای راه آزادی به صحنه آمدند.

مدیران و کارکنان پرتلاش جبهه ی اقتصادی کشور با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و ما تا آخر ایستاده‌ایم خشم خود را از استکبار جهانی به منصه ظهور رساندند.


حضور کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در کنار مردم در راهپیمایی حماسه‌ی روز 22 بهمن نشان از اوج همدلی و وحدت این ملت همیشه سرافراز داشت که نشان دادند تهدید و تحریم دشمن هرگز آنان را از ادامه مسیر انقلاب باز نخواهد داشت.


گزارش تصویری از حضور مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در جشن چهلمین بهار آزادی

1
1
1

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

1
مجتمع گاز پارس جنوبی
(سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷) ۰۸:۵۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید