جزییات خبر

همسو با مدیریت نوین HSE :

انجام فرآیند ارزیابی 360 درجه عملکرد کارکنان واحد HSE پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی

فرآیند ارزیابی 360 درجه عملکرد کارکنان رسمی واحد HSE و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمود محمدی رئیس HSE و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم گفت: در این فرایند علاوه بر سرپرستان، کارکنان و حتی خود نفر ارزیابی شونده نیز به عملکرد خودش ارزش گذاری می نماید.

وی در ادامه عنوان داشت: پس از جمع آوری پرسش نامه ها اطلاعات و نمرات در سیستم و برنامه طراحی شده ثبت می شود.

این مقام مسئول افزود: بر اساس نتایج حاصله که به وسیله نرم افزار به دست می آید می توان به شایستگی حرفه ای ، شایستگی عمومی و مدیریت و رهبری شخص پی برد.

رئیس HSE و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم تصریح کرد: اولین و مهمترین هدف، آگاه ساختن کارکنان از نحوه کار کردن، انجام دادن وظایف و مسئولیتها و رفتارهای آنان از زبان خرد جمعی می باشد.

محمود محمدی ادامه داد: تشخیص نیازهای آموزشی کارکنان، ایجاد یک نظام منطقی تشویق و تنبیه، ایجاد شیوه صحیح نقل و انتقالات و ترفیعات، تهیه طرحهای پرداخت بر اساس بهره وری، طراحی صحیح مشاغل، تقویت نظام ارتباطی میان مدیران و کارکنان در سازمان از جمله اهداف دیگر این طرح ارزشیابی می باشد.

وی در پایان گفت: دامنه کاربرد این روش برای پرسنل رسمی ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل پالایشگاه نهم می باشدکه در صورت دریافت بازخوردهای موفق و مناسب قـــابلیت کاربرد برای ارزیابی تمامی پرسنل پالایشگاه یا در صورت صلاحدید های مدیریتی مجتمع را دارا می باشد.

1
1


مجتمع گاز پارس جنوبی
(دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷) ۰۹:۰۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید