جزییات خبر

با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و کاهش آلایندگی های زیست محیطی؛

سامانه مدیریت مصرف کاغذ و پرینت در پالایشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبی راه اندازی شد

سامانه مدیریت مصرف کاغذ و پرینت پس از پیاده سازی توسط متخصصان و کارکنان واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات پالایشگاه سوم، جهت مدیریت سامانه به واحد محیط زیست این پالایشگاه تحویل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ محمد کریم امیری، رئیس واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات پالایشگاه سوم با اعلام این خبرگفت: در سازمان های بزرگ همواره مدیریت هزینه مواد مصرفی، تعمیر و نگهداری دستگاه های چاپگر یکی از چالش‌های پیش روی واحد فناوری اطلاعات می باشد که علاوه بر هزینه‌های مادی، روند چاپ کاغذ نیز خودباعث به وجود آمدن آلودگی‌های زیست محیطی می‌گردد.

وی در ادامه افزود: به همین منظور و در راستای هدفمندی و مدیریت مصرف کاغذ و پرینت و همچنین مساعدت به کاهش آلودگی های زیست محیطی و داشتن محیط کار سالمتر، پالایشگاه سوم با تلاش های متخصصان شبکه ی زیر ساخت و همکاری دیگر کارشناسان در واحد ICT پالایشگاه سوم، موفق به پیاده‌سازی سامانه مدیریت مصرف پرینت و کاغذ گردید.

رئیس واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات پالایشگاه سوم گفت: این سامانه پس از پیاده سازی، جهت مدیریت سامانه، به واحد محیط زیست پالایشگاه سوم تحویل شد.

امیری در خصوص عملکرد سامانه مدیریت مصرف کاغذ و پرینت اظهار داشت: این سامانه امکان مدیریت مصرف کاغذ و چاپ، ارائه گزارش‌های دقیق در زمینه مصرف کاغذ، تعداد صفحات پرینت شده، نوع صفحات چاپ شده و اطلاعات کامل مستندات چاپ شده را دارا می باشد.

به گفته ی امیری، علاوه بر گزارش‌های مدیریتی، از این پس تمامی کارکنان نیز این امکان را خواهند داشت تا گزارش کامل مستندات چاپ شده خود را در بازه‌های زمانی مختلف مشاهده نمایند.

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از کارکنان در واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین همیاری و مساعدت کمدیران پالایشگاه سوم در به ثمر نشستن این مهم؛ اظهار امیدواری کرد و گفت: با راه‌اندازی سامانه مذکور در جهت بهبود فرهنگ سازمانی در زمینه عدم چاپ مستندات غیرضروری، امید می رود؛ شاهد کاهش قابل ملاحظه مواد مصرفی، کاغذ و پسماندهای مربوط به آن باشیم.
مجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷) ۰۸:۴۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید