جزییات خبر

با هدف ارتقاء سطح دانش کارکنان؛

برگزاری کارگاه آموزشی شناخت بیماری ناشی از کار و پیشگیری در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی

کارگاه آموزشی شناخت بیماری های ناشی از کار و پیشگیری با حضور کارکنان در پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ لیلا درویشی، مسئول بهداشت صنعتی پالایشگاه دوم در این باره گفت: بر اساس تقویم آموزشی مصوب سال 97 شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی کارگاه آموزشی با موضوع بیماری ناشی از کار و پیشگیری با حضور کارکنان رسمی و پیمانی پالایشگاه دوم و ستاد مجتمع برگزار گردید .

درویشی در ادامه عنوان داشت: کارگاه آموزشی شناخت بیماری های ناشی از کار و پیشگیری، با حضور گسترده کارکنان رسمی، پیمانکاری و دکتر سلطان زاده به عنوان مربی در این دوره آموزشی برگزار شد.

دکتر سلطان زاده در این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد: مهم ترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی ماهر و کار آمد می باشد،پس ایجاد، حفظ و توسعه نیروی انسانی ماهر و کار آمد مهم ترین هدف در هر کشور محسوب می شود.

مربی این دوره آموزشی افزود: عدم رعایت الزامات ایمنی،بهداشت و محیط زیست به ترتیب باعث حادثه،بیماری و نابودی محیط می گردد و در نتیجه تحمیل هزینه به سازمان و کاهش بهره وری را در پی دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: عوامل زیان آور محیط کار شامل چندین بخش می باشد از جمله: عوامل زیان آور فیزیکی،عوامل زیان آور شیمیایی،عوامل زیان آور ارگونومیکی،عوامل زیان آور بیولوژیکی می باشد.
1
مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۴۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید