جزییات خبر

با هدف ارتقای توانمندی و تربیت ارزیابان تعالی؛

برگزاری کارگاه آموزشی تربیت متخصص تعالی سازمانی در مجتمع گاز پارس جنوبی

دوره سه روزه تربیت متخصص تعالی سازمانی سطح یک و دو جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور مسئولان و کارشناسان تحلیل سیستم‌ها و دبیران کار‌گروه‌های تعالی در محل ساختمان ستاد مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، محمد‌رضا مصلائی، رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان برگزاری موفقیت‌آمیز این دوره‌ی آموزشی گفت: کارگاه آموزشی تربیت متخصص تعالی سازمانی سطح یک و دو با حضور مسئولان و کارشناسان تحلیل سیستمها و دبیران کارگروه‌های تعالی با همت واحد مهندسی سیستمها و بهره‌وری و با همکاری اداره آموزش مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.

دبیر تعالی سازمانی و مدیریت استراتژیک مجتمع گاز پارس جنوبی در ادامه گفت: این دوره طی سه روز از سوی دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی ایران و با استانداردهای دبیرخانه جایزه و با توجه به ابلاغ جایزه سرامدی صنعت نفت محقق شد.

وی با بیان مهمترین هدف از برگزاری این دوره عنوان داشت: این دوره آموزشی با هدف ارتقای توانمندی مسئولین تحلیل سیستم‌های پالایشگاه‌ها و دبیران کارگروه‌های تعالی و همچنین تربیت ارزیابان تعالی متناسب با نیاز مجتمع برگزار گردید.

مصلائی در ادامه عنوان داشت: در طی این دورهآموزشی، فراگیران با شیوه‌های خودارزیابی و نیز نحوه‌ی ارزیابی و همچنین نحوه‌ی تدوین اظهارنامه به صورت تخصصی آشنا شدند.

مصلائی درپایان گفت: درآینده دوره های تکمیلی نیز در دست برنامه‌ریزی می‌باشد که متعاقبا اعلام خواهد شد.


ژاپن یک
سهمجتمع گاز پارس جنوبی
(شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵) ۱۵:۲۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید