جزییات خبر

با درخشش ورزشکاران منتخب مجتمع گاز پارس جنوبی؛

دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال وزارت نفت پایان یافت

دهمین دوره‌ی المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال وزارت نفت با درخشش ورزشکاران منتخب مجتمع گاز پارس جنوبی در تیم‌های شرکت ملی گاز ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، این رقابت‌ها 700 ورزشکار از 4 شرکت اصلی در 11 رشته‌ی ورزشی به میزبانی شهر آبادان برگزار شد.

ورزشکاران منتخب مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور درتیم‌های کشتی، دو و میدانی و بسکتبال شرکت ملی گاز توانستند در دهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال وزارت نفت بدرخشند.

تیم منتخب بسکتبال شرکت ملی گاز توانست با حضور مصطفا فرامرزیان، کریم علیزاده، ابراهیم دشتی و رامین ذوالفقاری، در این دوره از مسابقات به مقام سومی دست یافت.

تیم دو و میدانی شرکت ملی گاز نیز با درخشش دونده گان مجتمع گاز پارس جنوبی توانست به مقام‌های برتری نائل گردد.

هادی سه کناری با کسب مقام دوم پرش طول، علیرضا طاهری با کسب مقام سومی در دوی 800 متر و علیرضا فرجی مرزنگو با کسب مقام سومی در دوی 100 متر افتخار آفریدند.

تیم منتخب کشتی شرکت ملی گاز نیز با حضور ورزشکاران مجتمع به ترتیب: عقیل داوودی با کسب مقام اول، محمد میرزاوند ، محمد جلالی و داوود خرم‌آبادی هر کدام با کسب مقام دوم و رضا شیبانی نیز با کسب مقام سومی در وزن‌های مختلف، در این دوره از مسابقات به مقام برتری دست یافت.
چهار
مجتمع گاز پارس جنوبی
(یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵) ۱۳:۲۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید